Hakkımızda

Hakkımızda

Yolculuğumuz 16 yıl önce bir aile şirketi olarak başladı. Şu anda şirketler grubumuzda yaklaşık 2000 çalışanımız vardır. Şirketimiz aynı zamanda enerji, depolama ve gıda zinciri yatırımlarıyla da ilgilenmektedir.

2001 yılından bu yana var olan tecrübe ve kalite anlayışımızla hazır giyim imalat ve ihracat firmamız, son 16 yıldır her yıl gelişerek hedeflenen projeksiyonlara ulaşmıştır.

Ekolojik, organik sertifikalı şık, konforlu, pratik, yüksek standartlı ve çevreci ürünler üreterek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Her koşulda para kazanılabilir, fakat asıl amacımız çalışanlarımıza kazandırmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve sonunda ülkemiz için değer kazanmaktır.

Ekolojik yaklaşımımız ve kalite anlayışımız bizi sürdürülebilir ve istikrarlı kılmaktadır. Kısaca Mil-May olarak hedefimiz teknolojiyi güncel olarak kullanarak üretim yapmak ve üretim yaptığımız ülkelerin tüm yasalarına saygılı olmaktır.

Odak noktamız, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, enerjimizi güce dönüştürerek geleceğe doğru büyüyerek ilerlemektir.

Odak noktamız, sektördeki araştırma ve geliştirmenin yanı sıra trendleri anlayarak insanları mutlu eden giysiler üretmektir.

En önemli varlığımız nitelikli, gelişime açık ve tutkulu çalışanlarımızdır.

To enlarge the capacity, you need high quality labour, state of the art technology and correct. Quality control systems which we have obtained of textile production for 16 years.

Kapasitemizi büyütmek için kaliteli işçiliğe, güncel ve doğru teknolojiye ihtiyaç olduğunu biliyoruz.

Adım, adım denetimde geri dönüşü olmayan hatalardan kaçınmayı ilke ediniyor ve imalatta denetimin kaliteyi getirdiğini görüyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz teslim tarihlerine de bu prensiple dikkat ediyoruz.

Misyonumuz marka olmak ve zirvede olanlarla rekabet etmektir.