Tarihçe

Bizi bugünkü konumumuza getiren üretim kalitemiz ise yüzde yüz müşteri odaklı yaklaşımın eseridir. Bugünkü ismini 2001 yılında alan Mil-May Tekstil, Avrupa’nın saygın markalarına kadın, erkek ve çocuk örme tekstil ürünleri ihracatı yapan üretim tesisidir. Mil-May’ın yönetim, sosyal uygunluk, pazarlama, tasarım, aksesuar, ve modelhane birimleri kendimize ait 12.000 metrekare İstanbul binamızda, fabrikası ise yine kendimize ait olan 13.000 metrekarelik Malatya binamızdadır. Yıllar içinde edindiğimiz organik ve recycle üretim uzmanlığı OEKO-TEX sertifikalarıyla, çevreci yaklaşımımız ise ISO 14001 ve Higg FEM standartlarıyla belgelenmiştir. Firma içinde bağımsız Sosyal Uygunluk departmanıyla temsil edilen sosyal sorumluluk politikamız SEDEX, BSCI ve ICS ile güvence altına alınmıştır. Bunlarla ilgili tüm süreçlerimiz de, düzenli olarak aldığımız 3. taraf danışmanlık hizmetleri ile güncellenir. Size her mevsim yeni koleksiyonları gerçekçi maliyetlerle, rekabetçi üretim planlarını optimum teslim süreleriyle sunuyoruz.

Vizyon

Yenilikçi ve sürdürülebilir ilkelerle, inovatif üretimi benimseyen yapımızla ülke, sektör ve marka hedeflerimizi en üst düzeye çıkarmak önceliğimizdir. Sektördeki üretim kalitemizi arttırarak konumumuzu ve Mil-May Tekstil adını daha çok müşteriye ulaştırmak nihayi hedefimizdir.

Misyon

Müşteri beklentilerini sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda karşılayarak en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak öncelikli misyonumuzdur. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışını benimseyen bizler; beklentileri anlayarak hizmet sunmakta, hem sektöre hem de ülkemize daha fazla katkıda bulunmak için durmaksızın çalışmaktayız.

Bizi daha yakından tanımak için videomuzu izleyebilirsiniz.